historia szkoły
owietlica szkolna

"KOMPETENTNIE WYKSZTAŁCENI"

Okres realizacji projektu: 01.09.2017r. - 31.07.2019r.

Cel główny projektu:

- rozwój i podnoszenie kompetencji kluczowych w obszarach porozumiewania się w języku obcym, kompetencji matematycznych oraz naukowo-technicznych, kompetencji informatycznych, umiejętności uczenia się inicjatywności i przedsiębiorczości, wtym również wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz doposażenie bazy dydaktycznej szkoły.

Rodzaje zajęć:

- koło szachowe, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy I, koło języka angielskiego dla klas IV-VIII, przyroda w doświadczeniach i badaniach, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klas I, , kreatywna matematyka, kreatywność dla klas I-III.

pobierz: formularz rekrutacyjny

zobacz: miesięczny harmonogram udzielanych w ramach projektu form wsparcia na listopad 2018r.

polożenie miasta
teraźniejszosc