• Nadchodzące wydarzenia!

Drodzy uczniowie oraz rodzice. Przypominamy, że zgodnie z podaną we wrześniu organizacją roku szkolnego 2019/2020 dzień 12 czerwca 2020 r. jest dla wszystkich uczniów  dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W dniach 16 - 18.06.2020 r. przeprowadzany będzie egzamin ósmoklasisty w związku z czym te dni dla uczniów klas I-VII są również wolne od zajęć dydaktycznych.

• Nadchodzące wydarzenia!
          • Biblioteka informuje!

Powoli, ale systematycznie zbliżamy się do najlepszego okresu w życiu każdego chyba ucznia - DO WAKACJI! Nim to jednak nastąpi musimy zakończyć wszystko to co rozpoczęliśmy we wrześniu 2019 roku. Jednym z takich OBOWIĄZKÓW jest zwrot wypożyczonych książek i podręczników do biblioteki szkolnej. Ponieważ mamy specyficzny czas Pani Alina Kowol - nasza bibliotekarka opracowała, w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, wytyczne dotyczące funkcjonowania biblioteki w czasie pandemii.