• Władze szkoły

          • Grzegorz Korzeń
          • Grzegorz KorzeńDyrektor Szkoły
          • Czesława Miełek
          • Czesława Miełek Wicedyrektor Szkoły
      • Rada Pedagogiczna

          • Tomasz Babuchowski
          • Tomasz Babuchowski Nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej.
          • Katarzyna Balińska
          • Katarzyna Balińska Nauczycielka języka niemieckiego, opiekun Samorządu Uczniowskiego IV-VIII
          • Małgorzata Bąk-Wala
          • Małgorzata Bąk-Wala Nauczycielka chemii
          • Zofia Blutko
          • Zofia Blutkonauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy I A, opiekun Samorządu Uczniowskiego I-III
          • Marta Borońska
          • Marta BorońskaNauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy VIII C
          • Blanka Chocyk
          • Blanka ChocykNauczycielka muzyki, opiekun koła teatralnego "Niebieskie Migdały" i zespołu wokalnego "Trele-Morele"
          • Bożena Chudzik
          • Bożena ChudzikKatechetka
          • Hanna Gadaj
          • Hanna GadajNauczycielka matematyki, informatyki, wychowawczyni klasy VIIC, prowadząca zajęcia programowania.
          • Mirosław Groń
          • Mirosław GrońNauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji regionalnej
          • Ewelina Grzybek
          • Ewelina Grzybek Nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy V B, prowadząca projekt "Face To Face"
          • Elżbieta Jasiak
          • Elżbieta JasiakPracownik świetlicy szkolnej, nauczycielka wychowania fizycznego, wychowawczyni klasy IV B
          • Weronika Kocoń
          • Weronika KocońNauczycielka wychowania fizycznego, EDB, WDŻR, wychowawczyni VII D trenerka narciarstwa biegowego.
          • Zuzanna Konsek
          • Zuzanna KonsekNauczycielka biologii, przyrody, wychowawczyni klasy VI A, opiekun koła ekologicznego
          • Alina Kowol
          • Alina KowolBibliotekarka
          • Arkadiusz Krzywodajć
          • Arkadiusz Krzywodajćkatecheta religii Zielonoświątkowców
          • Sebastian Kulig
          • Sebastian KuligNauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej
          • Wioletta Kuśmierczyk
          • Wioletta Kuśmierczyk Nauczycielka języka polskiego, psycholog szkolny.
          • Beata Maciejewska
          • Beata Maciejewska Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy III A
          • Beata Mazurek
          • Beata MazurekNauczycielka języka polskiego, wychowawczyni klasy IV A
          • Bożena Misiewicz
          • Bożena MisiewiczNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy I B i (w zastępstwie) II B
          • Izabela Pawłowska
          • Izabela PawłowskaNauczycielka fizyki, chemii, matematyki, wychowawczyni VIII B
          • Sandra Pniak
          • Sandra PniakTrenerka judo
          • Izabela Pradelok
          • Izabela PradelokNauczycielka geografii, historii, wychowawczyni klasy VII B
          • Anna Prusko
          • Anna PruskoKatechetka
          • Dorota Rasińska
          • Dorota Rasińska Nauczycielka matematyki, wychowawczyni klasy VII A
          • Monika Mendrela
          • Monika MendrelaPedagog Szkolny
          • Ewa Smołka
          • Ewa SmołkaNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, informatyki, wychowawczyni klasy III B
          • Patrycja Szulc
          • Patrycja Szulc Nauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne.
          • Elżbieta Szymiczek
          • Elżbieta SzymiczekKatechetka, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
          • Katarzyna Wala
          • Katarzyna WalaNauczycielka języka polskiego, wychowawczyni V A,
          • Paulina Wieczorek
          • Paulina Wieczorek Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy I A
          • Edyta Zając
          • Edyta Zając Trenerka biatlonu
          • Aneta Żok-Tomala
          • Aneta Żok-TomalaNauczycielka plastyki, techniki, wychowawczyni klasy VII A, opiekun koła plastycznego.
          • Sebastian Blazy
          • Sebastian Blazy Rehabilitant
          • Katarzyna Gabriel
          • Katarzyna Gabriel Nauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne.
          • Artur Rasiński
          • Artur RasińskiNauczyciel matematyki
          • Sławomir Wolańczyk
          • Sławomir WolańczykNauczyciel informatyki
          • Michalina Wituła
          • Michalina Wituła Nauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne.
          • Agata Wojtaś
          • Agata WojtaśNauczycielka języka angielskiego
          • Gizela Żmijewska-Stec
          • Gizela Żmijewska-Stec prowadząca zajęcia rewalidacji, koordynatorka pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
      • Asystenci, Rehabilitanci, Specjaliści rewalidacji

          • Michalina Wituła
          • Michalina WitułaWspółorganizująca kształcenie specjalne
          • Katarzyna Gabriel
          • Katarzyna Gabriel Współorganizująca kształcenie specjalne
          • Patrycja Szulc
          • Patrycja SzulcWspółorganizująca kształcenie specjalne
          • Gizela Żmijewska-Stec
          • Gizela Żmijewska-StecSpecjalista rewalidacji
          • Sebastian Blazy
          • Sebastian Blazy Rehabilitant