• Władze szkoły

          • Grzegorz Korzeń
          • Grzegorz KorzeńDyrektor Szkoły
          • Czesława Miełek
          • Czesława Miełek Wicedyrektor Szkoły
      • Rada Pedagogiczna

          • Tomasz Babuchowski
          • Tomasz Babuchowski Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy VII C
          • Katarzyna Balińska
          • Katarzyna Balińska Nauczycielka języka niemieckiego
          • Zofia Blutko
          • Zofia Blutkonauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy III A
          • Marta Borońska
          • Marta BorońskaNauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy VI C
          • Blanka Chocyk
          • Blanka ChocykNauczycielka muzyki
          • Bożena Chudzik
          • Bożena ChudzikKatechetka
          • Hanna Gadaj
          • Hanna GadajNauczycielka matematyki, informatyki, wychowawczyni klasy VC
          • Mirosław Groń
          • Mirosław GrońNauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji regionalnej
          • Joanna Grymel
          • Joanna GrymelNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy II B
          • Ewelina Grzybek
          • Ewelina Grzybek Nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy VIII B
          • Elżbieta Jasiak
          • Elżbieta JasiakNauczycielka wychowania fizycznego, wychowawczyni klasy VII A
          • Weronika Kocoń
          • Weronika KocońNauczycielka wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeńtwa, wychowania do życia w rodzinie
          • Zuzanna Konsek
          • Zuzanna KonsekNauczycielka biologii, przyrody, wychowawczyni klasy IV A
          • Alina Kowol
          • Alina KowolBibliotekarka
          • Arkadiusz Krzywodajć
          • Arkadiusz Krzywodajćkatecheta religii Zielonoświątkowców
          • Sebastian Kulig
          • Sebastian KuligNauczyciel wychowania fizycznego
          • Wioletta Kuśmierczyk
          • Wioletta Kuśmierczyk Nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni klasy VIII A
          • Beata Maciejewska
          • Beata Maciejewska Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy I A
          • Marzena Marszolik
          • Marzena Marszolik Nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy VI B
          • Diana Maskiera
          • Diana MaskieraNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy III A
          • Beata Mazurek
          • Beata MazurekNauczycielka języka polskiego, wychowawczyni klasy VII B
          • Bożena Misiewicz
          • Bożena MisiewiczNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy II A
          • Izabela Pawłowska
          • Izabela PawłowskaNauczycielka fizyki, chemii
          • Sandra Pniak
          • Sandra PniakTrenerka judo
          • Izabela Pradelok
          • Izabela PradelokNauczycielka geografii, historii, wychowawczyni klasy V B
          • Anna Prusko
          • Anna PruskoKatechetka
          • Dorota Rasińska
          • Dorota Rasińska Nauczycielka matematyki, wychowawczyni klasy V A
          • Jadwiga Sikora
          • Jadwiga SikoraNauczycielka wychowania fizycznego
          • Ewa Skrobol
          • Ewa SkrobolPedagog Szkolny
          • Ewa Smołka
          • Ewa SmołkaNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, informatyki, wychowawczyni klasy I B
          • Elżbieta Szymiczek
          • Elżbieta SzymiczekKatechetka
          • Elżbieta Tomczyk
          • Elżbieta TomczykWychowawczyni świetlicy
          • Katarzyna Wala
          • Katarzyna WalaNauczycielka języka polskiego
          • Małgorzata Wieczorek
          • Małgorzata Wieczorek Nauczycielka matematyki, wychowawczyni klasy V D
          • Edyta Zając
          • Edyta Zając Trenerka biatlonu
          • Aneta Żok-Tomala
          • Aneta Żok-TomalaNauczycielka plastyki, techniki, wychowawczyni klasy VI A
      • Asystenci, Rehabilitanci, Specjaliści rewalidacji

          • Weronika Morlo
          • Weronika MorloAsystent
          • Katarzyna Gabriel
          • Katarzyna Gabriel Asystent
          • Iwona Bąk
          • Iwona BąkAsystent
          • Gizela Żmijewska-Stec
          • Gizela Żmijewska-StecSpecjalista rewalidacji
          • Sebastian Blazy
          • Sebastian Blazy Rehabilitant