• Biathloniści znowu NA MEDAL!

Kolejne, bardzo dobre informacje dotarły z areny sportowej rywalizacji biathlonistów w Mistrzostwach Polski w Biathlonie Letnim. Po sukcesach w biegu indywidualnym zawodniczki i zawodnicy UKS Strzał Wodzisław Śląski, wśród których są uczniowie klasy sportowej "Dziesiątki" MEDALOWO zaprezentowali się w biegach sprinterskich oraz w sztafecie.  W sprincie młodziczek ZŁOTY MEDAL i tytuł mistrzowski wywalczyła Kinga Tkocz, w tej samej konkurencji, ale w kategorii młodzik młodszy ZŁOTY MEDAL zdobył Aurelio Latuszewski, na miejscu trzecim z BRĄZOWYM MEDALEM zameldował się Piotr Zając.​​​​​​​​​​​​​​​

Bardzo blisko podium byli pozostali zawodnicy UKS Strzał w tej kategorii wiekowej bo na 4 miejscu uplasował się Szymon Mika, a tuż za nim, na miejscu 5 przybiegł  Aleksander Kłosok. Na pozycji 9 został sklasyfikowany Radosław Zieliński. W sprincie młodziczek młodszych Magdalena Oślizło była 8, 14 pozycję zajęła Małgorzata Ryszka, 16 była Kamila Grabiec, a 21 miejsce zajęła Antonina Oślizło. W rywalizacji sztafet w kategorii młodziczka młodsza sztafeta UKS Strzał w składzie: Tkocz Kinga, Kądziela Paulina, Karbowniczyn Martyna zajęła bardzo dobre 5 miejsce, a w tej samej kategorii sztafeta chłopców w składzie: Latuszewski Aurelio Mika Szymon Zając Piotr okazała się bezkonkurencyjna i zdobyła ZŁOTY MEDAL! W kolejnej kategorii - młodziczka młodsza sztafeta z uczennicami "Dziesiątki" w składzie: Grabiec Kamila Ryszka Małgorzata Oślizło Magdalena zdobyła SREBRNY MEDAL!  Wszystkim startującym, a w szczególności medalistom i pani trenerce - Edycie Zając GRATULUJEMY tego wspaniałego startu! BRAWO WY!